pt.. lip 12th, 2024
Piekarnik Samsung NQ50J5530BS/EO czarny

Piekarnik Samsung NQ50J5530BS/EO czarny z funkcją mikrofali, o pojemności 50 l to doskonałe urządzenie które zapewnia szybkie i równomierne gotowanie lub pieczenie. Dzięki specjalnej technologii dystrybucji mikrofal ten kompaktowy piekarnik sprawnie i równomiernie podgrzewa potrawy. Ponadto jest wyposażony w kilka systemów grzewczych, w tym wentylator konwekcyjny, który rozprowadza gorące powietrze w komorze piekarnika, aby równomiernie ugotować potrawy, oraz grill do uzyskania chrupiącej skórki.

Piekarnik Samsung NQ50J5530BS/EO czarny – najważniejsze instrukcje

Podświetlany panel sterowania to cyfrowy asystent kulinarny. Dzięki niemu można kontrolować temperaturę i czas, wybierać funkcje oraz regulować jasność podświetlenia wyświetlacza. Miękki system zamykania drzwi piekarnika Samsung NQ50J5530BS został zaprojektowany z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i niezawodności. Otwiera / zamyka się łatwo i delikatnie i nie trzeba się martwić o przytrzaśnięcie palców.

Łatwe czyszczenie piekarnika

Czyszczenie parą zmiękcza i łatwo usuwa resztki potraw oraz uporczywe tłuste plamy z komory piekarnika. Wystarczy napełnić naczynie w piekarniku wodą i rozpocząć proces czyszczenia. Komora szybko wypełnia się parą, dzięki czemu wszelkie pozostałości tłuszczu można wtedy łatwo usunąć ze ścianek urządzenia.

Więcej różnych potraw i nie tylko

Piekarnik Samsung NQ50J5530BS/EO ma pojemność 50 litrów, dzięki czemu uda się gotować różnorodne potrawy w znacznie większej objętości. Można gotować kilka potraw jednocześnie na różnych blachach do pieczenia lub włożyć do piekarnika duże garnki w przypadku dużych potraw mięsnych lub świątecznego indyka.

Nowoczesne gotowanie dzięki piekarnikowi Samsung NQ50J5530BS/EO

Piekarnik Samsung NQ50J5530BS/EO czarnyGotowanie kombinacyjne polega na tym, że połączono kilka sposobów gotowania a mianowicie: opiekania, mikrofali, termoobiegu oraz grilla. Piekarnik Samsung posiada program Auto Cook, co to oznacza? Otóż, dostępnych jest aż 25 programów gotowania, które zostały odnotowane w pamięci tego urządzenia. Bardzo ważna będzie dla wielu osób informacja, że dostępnych jest 10 programów tylko go gotowania warzyw. W menu piekarnika może znaleźć się 10 wybranych potraw, które są najczęściej przygotowywane, to tak zwane tryby ulubione. Na wyposażeniu piekarnika Samsung NQ50J5530BS/EO znajduje się: taca ceramiczna a także specjalne naczynie do przyrządzania potraw na parze. Co oznacza gotowanie wielopoziomowe? Dokładnie chodzi o to, że można ustawić naczynia jeden nad drugim (dwa poziomy). Piekarnik Samsung dysponuje pięcioma programami odmrażania, jest to bardzo przydatne w domu.

By jump