wt.. maj 21st, 2024
Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Rekrutacja pracowników z Ukrainy – Leasing i Outsourcing Pracowników – Pracownicy z Ukrainy poszukują pracy tymczasowej, ale zazwyczaj chcą zostać na stałe, co gwarantuje pracodawcy opłacalną inwestycję pod względem kosztów zatrudnienia. Agencja pracy rekrutuje pracowników z Ukrainy i posiada już bazę kandydatów, co ułatwia proces poszukiwania i zatrudniania osób. Zajmujemy się również procesem uzyskiwania zezwoleń na pracę i kart pobytu. Zapewniamy pracę budowniczym, technikom, kelnerom, kucharzom, sprzątaczkom, hotelarzom, pracownikom produkcyjnym, magazynowym i nie tylko.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy – Leasing pracowniczy

Zajmujemy się całym procesem rekrutacji pracowników z Ukrainy i ich zatrudniania, zapewniamy kompleksową obsługę kadrowo-księgową. Dzięki temu Twoi pracownicy będą gotowi do pracy zawsze wtedy, gdy tego potrzebują. Jednocześnie nie angażujesz się w dział kadr, minimalizując koszty i zapewniając ciągłość produkcji. Co kryje się za koncepcją leasingu pracowniczego? W jaki sposób zatrudnianie na godziny przynosi korzyści mojej firmie? Leasing pracowniczy to świetny sposób na obniżenie kosztów Twojej firmy.

Zatrudnij pracowników fizycznych

Projekty tymczasowe często wymagają takich pracowników, ale niekoniecznie. Projekty budowlane, firmy sprzątające, kurierskie i transportowe, prace remontowe, układanie towarów w sklepach i wiele innych prac, w których firma może zatrudnić pracowników – leasing. Nie będziesz tracić czasu i pieniędzy na znalezienie i szkolenie ludzi, zrekrutujemy dla Ciebie osoby z Ukrainy.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy
Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Nakłonienie pracowników do współpracy między firmami może początkowo wydawać się skomplikowane, zwłaszcza w przypadku zatrudniania obcokrajowców. Z kolei wypożyczalnia w tym przypadku, czyli agencja pracy, do której dostarczyliśmy naszych pracowników, była bardzo dobrze zaznajomiona z kwestiami prawnymi i pozwoleniami na pracę. Pracownicy zatrudniani są zgodnie z przepisami o zatrudnianiu cudzoziemców. Posiadamy aktualne informacje na temat rodzajów dokumentów wymaganych do uzyskania zezwolenia na pracę tymczasową lub sezonową na Ukrainie.

Twoi pracownicy mogą również zostać wysłani za granicę do pracy lub stażu. Nasza agencja pracy wraz z działem prawnym sprawdza ilość dokumentów wymaganych do takiej podróży, warunki pracy, uzyskiwanie wiz, maksymalny czas, na jaki pracownik może zostać przydzielony, a także zapewnimy mu komfortowy wyjazd i aklimatyzację. na życzenie, również Apartamenty można kupić i wynająć dla pracowników.

Jeśli planujesz zlecić swoich pracowników innej firmie, musisz najpierw uzyskać pisemną zgodę pracownika. Za ich zgodą możesz udzielić pracownikowi urlopu bezpłatnego. Praca sezonowa wiąże się ze zmianami popytu na pracowników w rolnictwie, hurtowniach i przemyśle produkcyjnym. Kiedy zmieniają się wymagania pracy, musisz szybko reagować, a wtedy masz możliwość zarobienia dodatkowego dochodu dla pracowników, których dostarczasz.

Zobacz koniecznie:

Rekrutacja pracowników z Ukrainy jako usługa zintegrowana

Nasza agencja pracy rekrutuje pracowników z Ukrainy i oferuje wynajem pracowniczy dla przedsiębiorców. Zatrudniając pracowników do leasingu, nie musisz płacić składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, a także nie musisz rozwiązywać problemów pracowniczych. Robią to firmy outsourcingowe. Pozyskujemy i zatrudniamy niezbędnych ekspertów do przygotowania kompletu dokumentów zgodnie z potrzebami klienta. Przed, w trakcie i po rozwiązaniu umowy wszelkie dokumenty związane z pracownikiem, a także odpowiedzialność prawną za zatrudnienie cudzoziemców zgodnie z prawem ponosi agencja outsourcingowa.

Rekrutując pracowników z Ukrainy nasza agencja pracy zapewnia:

   • Znajdź najlepszych kandydatów.
   • Przeprowadź rozmowę kwalifikacyjną.
   • Pomoc w uzyskaniu wiz i pozwoleń na pracę.
   • Pomoc w wynajmie mieszkań i dostosowaniu personelu.
   • Odpowiedzialny za prawidłowy i terminowy obieg dokumentów.
   • Płać pracownikom.
   • Leasing pracowniczy możliwy jest tylko na podstawie przepisów o pracy tymczasowej. Umowa zawiera porozumienie pomiędzy agencją pośredniczącą a pracodawcą i pracownikiem.

Jakie są korzyści z outsourcingu?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zlecić projekt stały czy tymczasowy, nie musisz zajmować się całym procesem rekrutacji pracowników z Ukrainy. Możesz nawet zatrudnić obcokrajowców, nie martwiąc się o aspekty prawne i pozwolenia na pracę, ponieważ nasza agencja outsourcingowa robi to za Ciebie. Propozycja opiera się na fakcie, że pracownicy będą zatrudniani przez pośredników takich jak my.

Co zyskujesz rekrutując i outsourcingując z Ukrainy?

   • Oszczędzasz pieniądze. Agencja pracy zajmie się dla Ciebie całym procesem poszukiwania, rekrutacji i rekrutacji ukraińskich pracowników.
   • Oszczędzasz czas. Nie musisz prowadzić ewidencji pracowników i opłacać za nich składek ZUS, nie musisz też tracić czasu na comiesięczne wpłaty i opłaty.
   • Dlatego Twoje działy księgowości i HR, a także dział HR Twojej firmy mają czas na skupienie się na ważniejszych zadaniach.
   • Nie zmieniaj stanu firmy. Nadal jesteś indywidualnym przedsiębiorcą, utrzymując status małej firmy, nawet jeśli zatrudniasz znacznie więcej osób, niż faktycznie zatrudniłbyś w takiej firmie.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy to często długi, odpowiedzialny i czasochłonny proces. Od przyjęcia CV kandydata po zatrudnienie i związane z nim szkolenie.
Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z nami. W rzeczywistości jesteśmy koordynatorem ukraińskich pracowników, ratując polskie firmy przed kłopotliwymi problemami administracyjnymi i kadrowymi. Oferujemy legalną pracę w Polsce obywatelom Ukrainy u sprawdzonych pracodawców. Służymy pomocą w wielu bieżących pracach, konsultacjach, formalnościach i sprawach organizacyjnych (podpisywanie umów, zapewnienie mieszkania, wsparcie informacyjne).

By jump12